Fotonija


Naujiena

Naujinimas programai ANGLONAS 2. Turimą versiją 2.0 keiskite į 2.1 nemokamai

plačiau

Mobilus ANGLONAS

Anglų–lietuvių–anglų kalbų žodynas „iPhone“, „iPod touch“ ir „iPad“ App Store parduotuvėje

noriu

Pirkti

Užsisakykite programas iš gamintojo UAB „Fotonija“ internetinės parduotuvės

perku

Facebook


Dažniausiai užduodami klausimai apie ANGLONAS 1.1

Kuo skiriasi ALKONAS nuo ANGLONO?

Kompiuteriniai žodynai ALKONAS ir ANGLONAS parengti garsaus leksikografo Bronislovo Piesarsko anglų – lietuvių kalbų žodynų pagrindu. ALKONAS rinkoje pasirodė 2000 m. ir buvo spausdinto „Didžiojo anglų-lietuvių kalbų žodyno“, kurį išleido leidykla „Alma littera“ 1998 m. elektroninis atvaizdas, todėl jis nebebus keičiamas.
ANGLONAS 1.0 versija išleistas 2005 m. pabaigoje, kaip nauja kompiuterinė žodyno programa, kuri ir toliau buvo vystoma bei tobulinama. Šioje programoje yra daugiau angliškų žodžių bei posakių (110 000 lyginant su 100 000 ALKONU), o vertimai išsamesni. Kadangi ruošiant šių Bronislovo Piesarsko žodynų kompiuterines versijas dalyvavo tas pats gamintojas (UAB „Fotonija“), ANGLONO ir ALKONO naudojimas yra panašus, tik ANGLONAS turi papildomų galimybių, kurių pageidavo gausūs ALKONO vartotojai.
2010 m. išleista atnaujinta ANGLONO 1.1 versija, kuri pritaikyta darbui su 32 ir 64 bitų Windows® operacijų sistemomis XP/2003/Vista/7. Šioje versijoje realizuota nauja Vertimo Vienu Veiksmu (VVV) technologija ir papildyta antraštinių žodžių dumenų bazė.

Kuo skiriasi ANGLONAS 1.1 nuo ANGLONO 2 ?

Lengviau būtų išvardinti kuo panašios šios abi programos nei surašyti skirtumus. Šias programas sieja tik vienodų antraštinių žodžių sąrašas ir jų vertimo straipsneliai, bei VVV funkcijos iškvietimo metodas. Visa kita yra visiškai skirtinga. Žodynų duomenų bazė, vertimų paieškos sistemos, apipavidalinimas, nuostatų skaičius, vertimo rezultatų pateikimas ir kita, veikia visiškai kitaip. Be to ANGLONO 2 programoje yra daug naujų galimybių, kurių nerasite „pirmame“ ANGLONE.

Kodėl antivirusinė programa "pyksta“ ant CD iš kurio noriu diegti ANGLONĄ ?

Programos diegimo palengvinimui naudojamas failas „AutoHtml.exe“, kuris yra CD laikmenoje. Įdėjus ANGLONO CD laikmeną į skaitymo įrenginį turi savaime prasidėti skaitymas ir pasirodyti užsklandos langas, iš kurio galima pradėti diegimo procesą arba atsidaryti langas su programos aprašymu. Šiame EXE faile naudojami procesai yra panašūs į tuos, kuriuos pastaruoju metu naudoja ir programišiai kurdami kenkėjiškas programas, todėl, kai kurios antivirusinės programos, šį failą maždaug nuo 2011m. vidurio pradėjo traktuoti kaip „nepatikimą“ ir blokuoja jo veikimą. Mūsų naudojamas „AutoHtml.exe“ failas be pakeitimų naudojamas nuo 2000 m. įvairių programų diegimo palengvinimo procese, todėl garantuojame, kad jis jokios grėsmės nekelia.