Fotonija


Naujiena

Naujinimas programai ANGLONAS 2. Turimą versiją 2.0 keiskite į 2.1 nemokamai

plačiau

Mobilus ANGLONAS

Anglų–lietuvių–anglų kalbų žodynas „iPhone“, „iPod touch“ ir „iPad“ App Store parduotuvėje

noriu

Pirkti

Užsisakykite programas iš gamintojo UAB „Fotonija“ internetinės parduotuvės

perku

Anglonas Mac®

Anglų-lietuvių-anglų kalbų žodyno Anglonas® 1.0 versija Macintosh® kompiuteriams išleistas 2010 metais. Tai buvo nuspręsta daryti sulaukus nemažo Macintosh® kompiuterių gerbėjų laiškų su prašymais pritaikyti Windows® operacinėje sistemoje labai paplitusį „Fotonijos“ anglų-lietuvių kalbų žodyną ir Mac'ams. Programa skirta naudoti Apple® Inc. firmos Macintosh® kompiuteriuose su Intel®, PowerPC® G3 bei naujesniais procesoriais ir įdiegta Mac OS® X 10.4 Tiger® arba naujesne operacine sistema.

Pirmoji ANGLONO versija buvo sukurta pagal paskutinį Bronislovo Piesarsko anglų-lietuvių kalbų žodyną, parengtą 2005 m. pavasarį ir buvo skirta naudoti tik su Windows® OS. ANGLONAS buvo kuriamas atsižvelgiant į naujausias informacines technologijas. Į žodyno vardyną buvo įtraukta daug naujų žodžių viso jame skaitytojas suras apie 118 000 anglų kalbos žodžių ir posakių. Tarp naujų žodžių tiek Europos Sąjungoje besiformuojančios angliškosios naujakalbės pavyzdžiai, tiek ir dažnai sutinkami tarptautiniai žodžiai. Išplėstas geografinių vardų, asmenvardžių bei santrumpų sąrašas. Aktyviosios nuorodos padeda greitai susirasti norimą žodžio reikšmę. Specialus praeityje žiūrėtų žodžių langas skaitytojui primena 20 paskutiniųjų žiūrėtų istoriją, todėl labai paprasta grįžti prie jau žiūrėto žodžio. Žodyne pateikiama lietuviškų žodžių rodyklė, padedanti versti virš 130 000 lietuviškų žodžių ir posakių į anglų kalbą.

Paspaudę žemiau esantį juodą mygtuką, būsite nukreipti į Mac App Store – programinės įrangos parduotuvę, kurioje galėsite nusipirkti žodyną skirtą diegti į Mac OS X 10.6.6 arba į naujesnę operacinę sistemą.

Apple, Tiger, Macintoch, Mac, Mas OS and Mac logo are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.
Intel is a trademark of Intel Corporation in the U.S. and/or other countries.
PowerPC is a trademark of IBM Corporation in the U.S. and/or other countries.
Windows is a trademark of Microsoft Corporation in the U.S. and/or other countries.
ANGLONAS, FOTONIJA ir „Fotonijos“ logotipas yra registruoti UAB „Fotonija“ prekiniai ženklai.