Fotonija


Naujiena

Naujinimas programai ANGLONAS 2. Turimą versiją 2.0 keiskite į 2.1 nemokamai

plačiau

Mobilus ANGLONAS

Anglų–lietuvių–anglų kalbų žodynas „iPhone“, „iPod touch“ ir „iPad“ App Store parduotuvėje

noriu

Pirkti

Užsisakykite programas iš gamintojo UAB „Fotonija“ internetinės parduotuvės

perku

Sąrašų polangis

Sąrašų polangyje yra trys skirtukai: Radiniai, Mano žodžiai ir Istorija, kurie išskleidžia jiems priskirtus įrašų rinkinius. Polangyje pateikiamos informacijos forma ir turinys priklauso nuo pasirinkto skirtuko. Spustelėjus pele ant įrašo sąraše, bus pateiktas straipsnelis, kuriame yra informacija apie jį. Sąrašų polangio rodymo vieta (kairėje ar dešinėje) gali būti keičiama mygtuku Sukeisti vietomis, o mygtuku Sąrašai matomi galima šį polangį išjungti arba įjungti (mygtukai pasiekiami atvėrus komandų skirtuką Rodymas).

Paieškos metu surinkti rezultatai rodomi sąraše, kuris priklauso skirtukui Radiniai. Šio skirtuko pateikiama informacija, jos turinys ir pateikimo forma priklauso nuo pasirinkto paieškos būdo, todėl atrodo skirtingai.

Paieškos mygtukas Ieškoti žodžių ir frazių (Ctrl+F1) užpildo sąrašą, priklausantį skirtukui Radiniai (kiekis ribojamas lange Nuostatos), įrašais iš žodynų. Fonu išskiriamas tinkamiausias paieškos rezultatas. Dešinėje pusėje esantys ženkliukai informuoja, kokių žodynų straipsneliuose galima pažiūrėti informaciją apie sąraše matomą žodį ar frazę.

 

Paieškos mygtukas Ieškoti teksto fragmentų, kuriuose sutinkamas įvestas žodis (Ctrl+F2) užpildo sąrašą, priklausantį skirtukui Radiniai, frazių įrašais, kurie sutinkami žodynuose kartu su paieškos lauke įvestu žodžiu. Lauko centre pastorintu šriftu išskiriamas ieškomas žodis, o į kairę ir į dešine nuo jo rodomi žodžiai, kurie sudaro vientisą frazę. 

Paieškos mygtukas Antraštėse užpildo skirtuko Radiniai sąrašą įrašais, kurie sutinkami kartu su paieškos lauke įvestu žodžiu tik žodynų antraštėse. Dešinėje įrašų pusėje esantys ženkliukai informuoja, kokių žodynų straipsneliuose galima pažiūrėti informaciją apie sąraše matomą žodį ar frazę.

Paieškos mygtukas Pagal pradžią užpildo skirtuko Radiniai sąrašą įrašais paimtų tik iš žodynų antraščių, kurių pradžia sutampa su paieškos lauke įvestu žodžiu. Dešinėje pusėje esantys ženkliukai informuoja, kokių žodynų straipsneliuose galima pažiūrėti informaciją apie sąraše matomą žodį ar frazę.

   

Paieškos mygtukas Apytikslė užpildo skirtuko Radiniai sąrašą įrašais, kurie yra kažkiek panašūs savo tarimu su paieškos lauke įvestu žodžiu. Kairėje įrašo pusėje esantys ženkliukai savo spalvos intensyvumu informuoja apie panašumą tariant. Dešinėje pusėje esantys ženkliukai informuoja, kokių žodynų straipsneliuose galima pažiūrėti informaciją apie sąraše matomą įrašą.

Skirtuku Mano žodžiai išskleidžiami įrašai, kurie yra sukaupti atvertame vartotojo žodynėlyje. Šio žodyno žodžių rodymą polangyje galima išjungti ir įjungti mygtuku Mano žodžiai , kuris yra pasiekiamas atvėrus komandų skirtuką Rodymas.

Skirtuku Istorija išskleidžiami antraštiniai žodžiai, kurių straipsneliai buvo atidaryti ir žiūrėti tam tikrą laiko tarpą (laiko tarpas, po kurio įrašas įtraukiamas į sąrašą Istorija, keičiamas Nuostatų lange). Šio sąrašo rodymą polangyje galima išjungti ir įjungti mygtuku Istorija, kuris yra pasiekiamas atvėrus komandų skirtuką Rodymas. Spustelėjus ant sąraše esančio įrašo pateikiamas šio žodžio vertimo straipsnelis.

Sąrašų lauke Mano žodžiai, spustelėjus dešinį pelės mygtuką, pateikiamas kontekstinis meniu su pasirinkimo galimybe tvarkyti žodynų failus arba straipsnelių įrašus.

Sąrašų lauke Istorija, spustelėjus dešinį pelės mygtuką, pateikiamas kontekstinis meniu su pasirinkimo galimybe tvarkyti istorijos įrašus.

Sąrašų lauke Radiniai, spustelėjus dešinį pelės mygtuką, pateikiamas kontekstinis meniu su pasirinkimo galimybe pakartoti paiešką arba rodyti/slėpti sąrašo paslinkimo rodykles.